Owady i Spółka

Nasz profil na Facebook

Aktualności

Nominacja do nagrody Słoneczniki 2019

Miło mi poinformować, że Owady i Spółka zostały nominowane do nagrody Słoneczniki 2019 przyznawanej dla najlepszych inicjatyw dla dzieci. Znajdujemy się na liście województwa śląskiego w kategorii PRZYRODA. Zapraszamy do głosowania, jesteśmy numerem 1 na liście 🙂 Tutaj bezpośredni link do strony z głosowaniem: https://sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-slask-2019.php   Serdecznie dziękuję za każdy oddany głos.

Straszna biedronka azjatycka oczami przyrodnika

To Arlekin! Nie, to Harlekin! Nie, to Biedronka azjatycka, Nie, to Harmonia axyridis…. Ostatnim czasem na facebooku i  w mediach pojawia się mnóstwo informacji na temat przerażającej biedronki z Azji. Po przeczytaniu kilku artykułów można mieć przed oczami wizję, że ta biedronka przybyła do Polski niczym obcy w Dniu Niepodległości aby nas wszystkich gryźć, wywoływać […]

Wielkie odliczanie do nowego tematu zajęć

Z przyjemnością ogłaszam, że już od października dostępny będzie nowy temat zajęć. W trakcie warsztatów będzie można pogłaskać gekony i agamę, sprawdzić jak mocny uścisk dłoni ma kameleon, przekonać się, że skóra węża wcale nie jest śliska czy wreszcie poznać żółwie sekrety „Łuski, zęby i pazury czyli przyrodnicze poGADuchy” – polecają się na jesień!

Zapisy na nowy sezon rozpoczęte!

Miło mi poinformować, że zaopatrzyłem się już w nowiutki kalendarz 2018/2019, dzięki czemu oficjalnie otwieram zapisy na nowy rok szkolny. Zapraszam do rezerwacji już dziś!  

Rekomendacja od Rodzicowo.pl

Miło nam poinformować, że Owady i Spółka otrzymały rekomendację portalu Rodzicowo.pl czyli portalu gdzie każdy rodzic znajdzie wszystko co najlepsze dla niego i dziecka. Mamy nadzieję, że teraz każdy szukając zajęć przyrodniczych trafi do nas. Dziękujemy za zaufanie!  

Owady i Spółka w Radio Katowice

Tego jeszcze nie było! Owady i Spółka w Radio Katowice Kto słuchał w niedzielny poranek? Audycja nagrana przy okazji zajęć dla Uniwersytetu Dziecięcego z pełnego zaskoczenia Tak więc debiut radiowy zaliczony Audycja do posłuchania tutaj: https://www.radio.katowice.pl/audycje,105,EKO-RANEK.html